IŞIL BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ

IŞIL Bilgisayar 2000 yılında Manavgat'ta kurulmuş olup, bünyesinde Bilgisayar ve Bilgisayar parçalarının satışı, teknik servis hizmetleri,eğitim ve danışmanlık gibi alanlarda hizmet vermektedir. Özellikle teknik servis konusunda geniş müşteri çevresi, kaliteli iş ve hizmet anlayışıyla, başta resmi daireler olmak üzere, muhasebeciler ve özel sektörde tanınmış durumdadır. Teknik servis hizmeti ile sektörde adını çokça duyuran IŞIL Bilgisayar günümüzde yaygınlaşan internet kullanımı ile ortaya çıkan güvenlik ve virüs sorunları için, kurum ve kuruluşlara profesyonel olarak Network Ağ kurulumu ve Güvenliği ile ilgili çözümler ve fikirler sunmaktadır. Bilişim sektörünün akıl almaz ilerlemesini yakından takip eden ve bu gelişmeleri müşterilerine sunan IŞIL Bilgisayar, kuruluşundan bugüne kadar kişilere veya kurumlara ürün satmaktan çok, hizmet satmak anlayışı ile ilerlemekte ve bu anlamda alternatif firma veya fiyatlara karşı tutumunu koruyup, herkese eşit müdahale edip, müşteriye ihtiyacı ölçüsünde kaliteli ürünü önermektedir.

SF YAZILIM

SF Yazılım bir IŞIL Bilgisayar kuruluşu olup, ana hedefi, kaliteli ve orijinal çözümler üreterek sektörde kalıcı olmaktır. Bu hedefe ilkeli, bilişim mesleğinin etik değerlerini ödünsüz uygulayarak ve savunarak, adil, dürüst ve güvenilir olarak, ürün ve hizmetlerde en yüksek kaliteyi sağlayarak ulaşmayı amaçlamaktır. Müşteri odaklı hizmet, müşterilerle kurulan sağlam ve yakın ilişkiler yardımıyla çözümlerin başarısını arttırmak ve müşterilerle satıcı-müşteri ilişkisinden öte, çözüm odaklı stratejik işbirliği kurmayı hedeflemektedir.


KALİTE POLİTİKAMIZ

İnsana verilen değeri en iyi yatırım olarak gören, koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalite ve güven satış sonrası destek anlayışımızla tüketiciye bilinçlendirme, lisanslı yazılım kullanımını yaygınlaştırarak kaliteden ödün vermemektedir.


© 2000 - | Microsoft .NET Software Techlogies | SF YAZILIM